Cart
Loading...
Loading... 36653-001
RF IDeas Frequency Card Enrollment Reader for programming eConnect Electronic Access Control smart cards
MSRP $487.46
| Width | 2.1" (52 mm) |
| Depth | 3.6" (90 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 25" (635 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
