Cart
Loading...
Loading... 36651-001
Wire Harness Kit for eConnect Electronic Access Control with 2 wiring harnesses
MSRP $105.21
| Depth | 16.4" (417 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
