Cart
Loading...
Loading... 37208-103
Cable; 1 X VGA-USB Dongle
MSRP $162.10
| USBPs | |
| Quantity |
| Height | 0.5" (12.7 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Type | VGA-USB Dongle |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |