Cart
Loading...
Loading... 14812-001
eConnect Controller 4H (MCM4), Field-Replaceable Controller Module for Horizontal eConnect Power Distribution Unit (PDU)
MSRP $686.21
| Color | Black |
| Form Factor | Horizontal |
| Material |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 6.8" (173 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 0.75 LB (0.34 kg) |
