Cart
Loading...
Loading... 17763-002
PDU Input Power Cord; 8.2'L (2.4 m); 110-125 VAC; IEC C19 Connector to NEMA 5-15P Plug
MSRP $76.01
| Volts | 110-125 VAC |
| Plug | NEMA 5-15P |
| Connector | IEC C19 Connector |
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |