Cart
Loading...
Loading... 12846-701
Universal Cabinet/QuadraRack Adapter Mounting Bracket Kit; Black
MSRP $91.36
| Volts | |
| Plug | |
| Phase | |
| Outlets | |
| Breakers | |
| Input Current |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For Use with Cabinet or Four Post Rack |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |