Cart
Loading...
Loading... UPSINPUTL21-20
UPS 8ft. Input Cord with L21-20P
MSRP $742.20
| Type | UPS 8ft. Input Cord with L21-20P |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Width | 17.2" (437 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
