Cart
Loading...
Loading... 35506-701
Floor Clamp Kit; Evolution Cable Manager; 12 Floor Clamps; Black
MSRP $170.51
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 1.3" (32 mm) |
| Depth | 2.6" (66 mm) |
| Color | Black |
| Ship Width | 8.25" (21 cm) |
| Ship Length/Depth | 21" (533 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |