Cart
Loading...
Loading... 41050-E19
Rack Base Dust Cover; For use with 19" Rack; 3"D (80 mm) Rack Channel; Glacier White
MSRP $61.20
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |