Cart
Loading...
Loading... 31430-500
Rack Panel Adapter (Pair); 3 RMU; 5.21"H (132.3 mm); 19"W (482.6 mm) to 23"W (584.2 mm); Threaded #12-24 Mounting Holes; Clear
MSRP $75.17
| Width | 2.5" (64 mm) |
| Type | |
| Color | Clear |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |