Cart
Loading...
Loading... 32604-E21
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 84''H x 12''W (2133 mm x 300 mm); Glacier White
MSRP $289.57
| Height | 81.4" (2068 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 11.7" (297 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 13.5 LB (6.12 kg) |
