Cart
Loading...
Loading... 10559-100
Stand-Off Tie Bracket; 0.88"H (22.4 mm) x 1"W (25.4 mm) x 6"L (150 mm); Gray
MSRP $14.82
| Quantity | |
| Material | |
| Color | Gray |
| Height | 0.88" (22.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |