Cart
Loading...
Loading... 12087-119
Tower CPU Adjustable Tie-Down Brackets; for 19" Rack with equipment up to 26"D (660 mm); Gray
MSRP $350.55
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 27" (686 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |