Cart
Loading...
Loading... 33552-703
Two-Piece; Solid Side Panel Kit; Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2134 mm); Single Set; Black
MSRP $459.00
| Use With | Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Width | 12.1" (307 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 20.7 LB (9.39 kg) |
