Cart
Loading...
Loading... 11570-519
Cable Strain Relief Bracket; for 19" Rack; Clear
MSRP $324.55
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |