Cart
Loading...
Loading... 11570-723
Cable Strain Relief Bracket; for 23" Rack; Black
MSRP $353.69
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 27" (69 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |