Cart
Loading...
Loading... 11378-E02
Single-Sided Narrow Vertical Cabling Section Extensions; Two-Foot Extension; 3.65"W (92.7 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Glacier White
MSRP $290.95
| Width | |
| Height | 2" (609.6 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |