Cart
Loading...
Loading... 15275-101
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Top-Mount Cable Waterfall Tray; 6"W (152 mm) x 5.2"D (132 mm); Gray
MSRP $228.16
| Color | Gray |
| Height | 6.8" (172.72 mm) |
| Width | 20.3" (516 mm) |
| Depth | 7.3" (185 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Waterfall |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |