Cart
Loading...
Loading... 15235-E03
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 25.59"D to 29.53"D (650 mm - 750 mm); Glacier White
MSRP $143.16
| Color | Glacier White |
| Depth | 25.6" (650 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 5" (127 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |