Cart
Loading...
Loading... 40605-004
Combination Pan Head; Pilot Point Mounting Screws; 12-24 Nominal Size; Zinc Plated; Package of 1000
MSRP $393.03
| Type | Mounting Screws, 12-24 |
| Quantity | 1000 |
| Color | Zinc |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 8.5 LB (3.86 kg) |