Cart
Loading...
Loading... 40602-100
Rack Line-Up Spacer Kit; For use with CPI Universal Rack; Gray
MSRP $20.32
| Type | For Universal Racks |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |