Cart
Loading...
Loading... 11520-001
Panel Hinges; 1.75"H (44.45 mm); Black; Pair
MSRP $79.60
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | Panel Hinges |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |