Cart
Loading...
Loading... 12311-E10
Rack Channel Standoffs; for 1-1/2" D (38 mm) Rack Channel; 10U; Glacier White
MSRP $262.32
| Height | 17.5" (445 mm) 10U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Width | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |