Cart
Loading...
Loading... 25400-100
Touch-Up Paint; Spray Can; 12 oz (340 g) Can; Gray
MSRP $32.00
| Type | Spray Paint |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |