Cart
Loading...
Loading... 10812-001
Closed Composite Distribution Rings; 3"W (80 mm); Gray; Each
MSRP $6.77
| Quantity | |
| Depth | 3.37" (85.6 mm) |
| Height | 6.12" (155.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |