Cart
Loading...
Loading... 10812-011
Closed Composite Distribution Rings; 3"W (80 mm); Gray; Box of 100
MSRP $553.55
| Quantity | |
| Depth | 3.37" (85.6 mm) |
| Height | 6.12" (155.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |