Cart
Loading...
Loading... 12127-001
Closed Composite Distribution Rings; 2"W (50 mm); Gray
MSRP $9.77
| Quantity | |
| Depth | 2.4" (60 mm) |
| Height | 4.87" (123.7 mm) |
| Width | 1.9" (47 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.05 LB (0.02 kg) |