Cart
Loading...
Loading... 17000-100
Mag-Clips; Medium; Holes; Computer Beige
MSRP $18.69
| Type | Clip with Holes |
| Quantity | |
| Color | Beige |
| Height | 0.88" (22.4 mm) |
| Width | 1.7" (42 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |