Cart
Loading...
Loading... 12312-701
Equipment Support Bracket; Black; Pair
MSRP $76.89
| Color | Black |
| Height | 3.47" (88.138 mm) |
| Width | 2.1" (53 mm) |
| Depth | 13" (330 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |