Cart
Loading...
Loading... 12291-701
10"Deep Shelf; 2U x 17.25"W (438.2 mm) x 10"D (250 mm); Black
MSRP $195.25
| Color | Black |
| Height | 2.2" (56 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |