Cart
Loading...
Loading... 11914-719
32" Deep (810 mm) Sliding Shelf; for 19" Rack; Non-Vented; Black
MSRP $686.19
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Solid |
| Color | Black |
| Height | 2.8" (71 mm) 2U |
| Depth | 32" (813 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |