Cart
Loading...
Loading... 11359-719
Double-Sided Low-Profile Vented Shelf; for 19" Rack; Black
MSRP $177.89
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3.53" (89.662 mm) 2U |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |