Cart
Loading...
Loading... 11231-E19
Double-Sided Vented Shelf; for 19" Rack; Glacier White
MSRP $362.41
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Type | Vented |
| Color | Glacier White |
| Height | 6.13" (155.702 mm) 4U |
| Depth | 21.75" (552.45 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |