Cart
Loading...
Loading... 40974-E19
Rack-Mount Shelf; 1U x 19"W x 10"D (483 mm x 250 mm); 20 lb (9.1 kg) Capacity; Glacier White
MSRP $124.53
| Color | Glacier White |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14" (36 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
