Cart
Loading...
Loading... 15245-702
Shelf; 1 RMU x 19"W (482.6 mm); 22.64"D to 28.54"D (575 mm - 725 mm); Solid; Black
MSRP $200.07
| Type | Solid |
| Color | Black |
| Depth | 22.6" (575 mm) |
| Height | 1" (25 mm) 1U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |