Cart
Loading...
Loading... 40074-700
Single-Sided Shelf; For 19" Rack; 5.19" H (131.8 mm) x 15"D (381 mm); Non-Vented; Black
MSRP $167.59
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Black |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |