Cart
Loading...
Loading... 12542-719
Horizontal Wire Management Panel; for MCS or CCS; 2U; Black
MSRP $130.06
| Height | 3.4" (87 mm) 2U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |