Cart
Loading...
Loading... 35432-E01
Motive® Horizontal Cable Manager with No Cable Pass-Through Ports; 1U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $113.22
| Type | Solid Chassis |
| Height | 1.75" (76 mm) 1U |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |






