Cart
Loading...
Loading... 11752-719
Rack Cabling Manager; 1U Panel; 1.6" (41 mm) x 1.3"D (33 mm) Ring Size; for 19"Rack; Black
MSRP $113.97
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Height | 1.72" (43.7 m) 1U |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |