Cart
Loading...
Loading... 12382-525
Rack Top-Mount Cable Trough; for 25" Rack with 3" Rack Channel; Clear
MSRP $146.82
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 26.3" (667 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |