Cart
Loading...
Loading... 30530-719
Universal Horizontal Cable Manager; 2 RMU x 19"W (482.6 mm) x 11.73"D (297.9 mm); Double-Sided; Black
MSRP $129.97
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Black |
| Depth | 11.6" (295 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |