Cart
Loading...
Loading... 30531-719
Universal Horizontal Cable Manager; 3 RMU x 19"W (482.6 mm) x 11.73"D (297.9 mm); Double-Sided; Black
MSRP $177.26
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 5.3" (133 mm) 3U |
| Color | Black |
| Depth | 11.6" (295 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |