Cart
Loading...
Loading... 30130-E19
Universal Horizontal Cable Manager; 2 RMU; 19"W (482.6 mm); 5.14"D (130.6 mm); Single-Sided; Glacier White
MSRP $103.75
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 5.1" (131 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2.25 LB (1.02 kg) |