Cart
Loading...
Loading... 30131-719
Universal Horizontal Cable Manager; 3 RMU; 19"W (482.6 mm); 5.14"D (130.6 mm); Single-Sided; Black
MSRP $137.94
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 5.2" (133 mm) 3U |
| Color | Black |
| Depth | 5.1" (131 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |