Cart
Loading...
Loading... 30330-719
Universal Horizontal Cable Manager; 2 RMU x 19"W (482.6 mm) x 6.44"D (163.6 mm); Single-Sided; Black
MSRP $109.26
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Color | Black |
| Depth | 6.4" (164 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |