Cart
Loading...
Loading... 12183-719
Upper Tray; For 19" Rack; 3.5"D (89 mm); Black
MSRP $205.68
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Height | 2.22" (56.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |