Cart
Loading...
Loading... 12183-E23
Upper Tray; For 23" Rack; 3.5"D (89 mm); Glacier White
MSRP $235.30
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Height | 2.22" (56.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |