Cart
Loading...
Loading... 13183-719
Upper Tray; For 19" Rack; 6"D (150 mm); Black
MSRP $246.84
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |