Cart
Loading...
Loading... 30162-703
CCS Combination Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Black
MSRP $847.71
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |