Cart
Loading...
Loading... 30162-E01
CCS Combination Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 6"W (150 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Glacier White
MSRP $904.51
| Use With | 38U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |